Dönüşüm Odaklı Çalışma

Hedef kelimelerinizde yükselirken belirlediğimiz yan kelimelerde de yükselişi hedefliyoruz. Amacımız net satışları çoğaltmaktır.

Sosyal medya destekli trafik ve seo

Seo çalışmalarımızda organik görünüm için muhakkak sosyal medya ile eşgüdümlü çalışma yürütülmektedir.

Özel yöntemler ve garantili sonuç

Seo çalışmalarımızda kendimize has yöntemlerle garantili hedefe ulaşıyoruz. Hedefe ulaşamayacağımız işi almıyoruz.

Markanız her yerde yükselsin

İşlemlerimiz sayesinde markanız internette aranır hale gelir. Marka ve ürün aramalarında da en üstte yer alırsınız.

Hedefinizi belirleyin

Büyük hedeflere ulaşmayı hedefleyin arkanıza yaslanın. Biz hedefinize uygun yan kelimelerle birlikte sitenizi yükseltmeyi garantiliyoruz

Satışınızı arttırın

Seo çalışmamız yalnızca ürün ve hizmet satışınızı hedefler. Keyword seçiminden site düzenine kadar her konuda desteğimizle yükselişe geçin.

seo danışmanı fethiye
Çalışma şeklimiz

Sektörünüzü, varsa sitenizi analiz ederek çalışmamızın limit ve kurallarını belirliyoruz. Sonuca ulaşmada her yol özgündür. Biz paket değil sonuç satıyoruz

...
Planımız

Yükselmek istediğiniz kelimeleri siz, yükselmeniz gereken kelimeleri biz belirliyoruz. Sonuç olarak çalışmamız süresince tüm kelimelerde yükselişinizi garantiliyoruz.

...
Vizyonumuz

Seo çalışması bir Google manipülasyonundan çok daha fazlasıdır. Markanızı en yükseklerde görürken daima içiniz rahat ettirecek spamdan uzak organik çalışmalar yapıyoruz.

...
Neyi Önemsiyoruz?

Spamdan uzak çalışmayı, müşterimizin doğrudan satışlarını arttırmayı ve SEO çalışması ile müşterimizi markalaştırmayı hedefliyoruz.

-->